ВИСТАВКА ДО 150-РІЧЧЯ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

chervoniy_hrestПРЕС-РЕЛІЗ     

8 травня – Міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця

7 травня відкриття фотовиставки присвяченій 150-й річниці гуманітарної діяльності.  Представлені роботи волонтерів Товариства Червоного Хреста та історичні плакати.

Виставка відбудеться в Національному музеї медицини України за адресою вул. Богдана Хмельницького, 37.  

Початок о 16-00       

Товариство Червоного Хреста України  є учасником Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця – найбільшої гуманітарної організації в світі, яка нараховує більше 100 мільйонів волонтерів. Виникнення Міжнародного Руху зумовлене прагненням надавати допомогу всім пораненим на полі бою, хворим та військовополоненим під час збройних конфліктів дотримуючись принципів гуманності, неупередженості, нейтральності, добровільності, єдності, універсальності. Крім того Товариство підтримує постраждалих від стихійних лих, нужденних і немічних, військових ветеранів. Основна мета – допомога всім постраждалим без будь-якого несприятливого розрізнення, сприяти встановленню миру на Землі.

Діяльність Міжнародного Комітету Червоного Хреста  відзначена чотирма Нобелівськими преміями.

У будь-якій країні може бути тільки одне національне Товариство Червоного Хреста або Червоного Півмісяця, що здійснює гуманітарну діяльність на всій території країни. Всі національні Товариства користуються рівними правами і зобов’язані надавати допомогу одне одному.

Днем створення червонохресної спільноти  визначено день народження організатора Міжнародного руху Анрі Дюнана – 8 травня.

В Товаристві Червоного Хреста України сформовано потужний загін волонтерів. Вони поширюють серед населення знання про історію та принципи Міжнародного Руху, міжнародне гуманітарне право, правове використання символіки Червоного Хреста і діють за цими принципами. Загони волонтерів швидкого реагування надавали першу допомогу з 30 листопада 2013 р. під час київських подій, і з 27 лютого 2014 р. діють в інших східних і південних областях України. На сьогоднішній  день створено та екіпіровано 32 загони швидкого реагування. За останні п’ять місяців майже  10 000 осіб навчено навичкам надання першої допомоги.

Координатор: Віктор Щербанюк,    тел.  050 44 362 33