3D екскурсія

Натисніть на фото для початку

Наш музей є найпершим в Україні, хто втілив в життя можливість пройти експозиційними залами в віртуальному просторі.

Звертаємо Вашу увагу на те, що дана екскурсія є неповною та охоплює приблизно лише 5% експозиції музею. Повна версія з детальними описами експонатів, трьома мовами та віртуальним екскурсоводом буде доступна згодом на DVD диску.

Висловлюємо нашу щиру вдячність творцеві екскурсії — Шкоді Юрію

4 comments on “3D екскурсія

 1. Сама працюю в музеї, тому про ваш музей можу сказати одне: дуже захоплююче!!!! У мене виникло бажання Вас відвідати реально, а не віртуально.

 2. 3Д-екскурсія обмежена, але цікава.
  Трошки важко з орієнтуванням мишкою, враження, що все навпаки відбувається в рухах. Було б краще, якби механізм трішки переписали так, щоб був як у Гугл картах: хапаємо панорамне фото курсором миші і водимо куди потрібно — вгору, вниз,…
  А для більшої цікавості, то можна більше жовтих стрілочок поставити, і більше панорам деталізованих — особливо біля стендів, а кілька біля муляжів, де операцію роблять на столі, щоб зблизька подивитись. То же більше зацікавлює.
  А так взагалі молодці!

  *** Ознакомительный период закончился, подключите услугу защиты web-сайта от спама. Антиспам сервис cleantalk.ru. ***

 3. случайно узнала, что есть такой музей, мы никак не связаны с медициной, но увидев 3-D экскурсию, решили пойти. Сразу уточню, что музеи люблю в принципе, но принципиально с экскурсоводом. Мы получили огромное удовольствие от уровня подачи материала экскурсоводом, прекрасная украинская речь, великолепные экспонаты, звуковое и видео сопровождение, а уровень восковых фигур и диорамы просто приводят в восторг. Стоимость билета считаю низкой для такого уровня музея. Спасибо

Добавить комментарий

Your email address will not be published.

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.